O nas

Dla kontrahentów

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie i otrzymaj usługi na najwyższym poziomie bez względu na branżę, w której działasz.

Powiedz nam, jaki rodzaj współpracy Cię interesuje, a my dostosujemy się do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy preferujesz umowę na usługi (w różnych branżach), czy oddelegowanie podwykonawców – wybierzemy formę najlepszą dla Ciebie.

 

Szukasz współpracownika w dowolnej branży? Posiadamy szeroką bazę doświadczonych podwykonawców w większości branż. Postaw na EURO-KONTRAKT EU, a otrzymasz dostęp do profesjonalistów, którzy od zaraz będą gotowi do świadczenia usług w takich branżach jak gastronomia, hotelarstwo, rolnictwo, prace budowlane i wiele innych.

Mamy ogromne doświadczenie w realizacji kontraktów sezonowych odpowiadających każdorazowo usługom kilkuset osób. Zbiór truskawek, szparagów czy borówek – żadne prace sezonowe nie stanowią dla nas problemu.

 

Wykwalifikowani specjaliści branży IT dostępni od zaraz. Posiadamy dostęp do wysokiej klasy programistów, administratorów sieci oraz specjalistów baz danych. Skontaktuj się z nami, a zdobędziesz możliwość współpracy z osobami o wysokich umiejętnościach, gotowych do natychmiastowego rozpoczęcia współpracy w branży IT.

 

 

Skorzystaj z naszych usług, a otrzymasz usługi na najwyższym poziomie.

 

Wszelkie niezbędne koszty związane z pozyskaniem podwykonawców z Polski czy z zagranicy przejmuje nasza firma. Efekt? Zaoszczędzony czas i pieniądze, które będziesz mógł zainwestować w rozwój swojej firmy.

 

Już dziś skontaktuj się z nami i opowiedz nam o tym, jakich usług potrzebujesz. W zamian otrzymasz nasze pełne zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy podczas ponad dwudziestoletniej pracy na rynkach zagranicznych.

Jeśli potrzebujesz potwierdzenia jakości naszych usług, możemy zagwarantować Ci referencje wystawione przez naszych europejskich kontrahentów. Dzięki temu dowiesz się, jak wygląda współpraca z nami i uzyskasz potwierdzenie naszej wysokiej wiarygodności.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie na temat przyszłej współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dla współpracowników

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. W swojej bazie mamy różne oferty pracy za granicą.

Jeżeli jesteś wykwalifikowanym kucharzem, dojarzem, rzeźnikiem itp. to zapraszamy do współpracy.

Od potencjalnych kandydatów nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych, wpisowego itp. Zapewniamy regularne wynagrodzenie, zakwaterowanie, dojazd oraz bezpośredni kontakt z opiekunem w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Dopełniamy wszelkich formalności jeśli chodzi o wzajemną współpracę. Jeżeli jesteś zainteresowany długoletnią współpracą to zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

    Skontaktuj się z nami!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).