Poznaj nas!

Zrób krok w dobrą stronę – znajdź pracę swoich marzeń z Euro-Kontrakt! Oferujemy bezpieczną i sprawdzoną pracę za granicą. Gwarantujemy owocną i długoletnią współpracę zarówno z osobami szukającymi pracy, jak i z właścicielami firm zagranicznych.

Witaj!

Bardzo się cieszymy, że w końcu możemy powitać Cię na naszym blogu.

Jak możesz przeczytać w zakładce „O nas” jesteśmy firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu kontraktów zagranicznych w przeróżnych branżach, tak, aby zagwarantować Ci maksymalny wybór ofert współpracy.

Na naszym blogu będziesz mógł przeczytać o aktualnych tematach związanych z pracą w kontekście krajowym, międzynarodowym czy światowym. Będziemy Cię również na bieżąco informować jakie zawody są najbardziej poszukiwane porównując przy tym realia wykonywania danego zawodu w kraju i za granicą, cały czas przy tym pracując, aby warunki pracy w danym zawodzie za pośrednictwem naszej firmy były dla Ciebie jak najkorzystniejsze.

Będziemy również uczyć się razem słownictwa branżowego, tak abyś w nowej pracy mógł maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności, pokazać swoje możliwości i stale się rozwijać na stabilnym stanowisku pracy.

Zaglądaj do nas i bądź na bieżąco.

    Skontaktuj się z nami!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).